Aktuality

Finanční dar Moravě
Na naši žádost schválilo vedení Rh finanční dar Moravě na živelnou pohromu způsobenou tornádem v červnu 2021.

Naše vystoupení na Lean Summitu
Lean Summit CzechoSlovakia 2021 – BeExcellent

Naši zaměstnanci se opět účastní závodu Milada run
V letošním roce se naši zaměstnanci zúčastnili běhu okolo jezera Milady, které leží nedaleko naší firmy. Někteří uběhli svůj limit, někteří dokonce se skvělými výsledky.

Hodnocení Národní ceny kvality
V průběhu října prošla naše firma Pierburg s.r.o. hodnocením dle modelu EFQM pro Národní cenu kvality.

5. Vánoční charitativní Jarmark
Letošní Jarmark byl pátý v řadě, můžeme začít říkat, že máme další tradiční prosincovou akci. Mimo vánočního večírku se stalo zvykem, že pořádáme charitativní akci, která má jediný cíl.

Příprava promo videa společnosti Pierburg s.r.o.
V únoru 2018 proběhlo v Rheinmetallu v Neussu mezinárodní setkání zástupců HR ohledně přípravy globální „Employer branding (Budování značky zaměstnanavatele)“ strategie.

Interactive Open day 2019 aneb „Staňte se na jeden den naším kolegou!“
V pondělí, dne 23.9.2019 se v našem závodě konal 0. ročník akce „Interactive Open day“, připravený týmem složeným napříč našimi kompetencemi pro studenty SPŠ Resslova z Ústí nad Labem.

Ocenění nejlepší práce v rámci kurzu Manažer údržby 2019
Od 8. 11. do 26. 4. 2019 probíhal na Technické fakultě České zemědělské univerzity v Praze kurz Manažer údržby harmonizovaný s požadavky EFNMS a akreditovaný MŠMT.

Úspěšný Business Excellence assessment v závodě Ústí nad Labem
Ve dnech 13. až 15. listopadu se konalo každoroční BE hodnocení ústeckého závodu. Jako assessoři se letos účastnili pan Ugur Kivilcim a pan Achim Bongartz ze závodu v Niederrheinu, jakož i pan Axel Rohmann, regionální koordinátor pro severní Evropu.

Hackithon 2019
Ve dnech od 3. do 4. května 2019 proběhl na katedře informatiky Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně 24 hodinový hackathon – Hackithon 2019. Hackathon je akce, při které skupiny programátorů pracují na zadaném softwarovém projektu.

Absolutní úspěch akce Pierburg Product and Service Days
Na druhých dnech Pierburg Product and Service Days, konaných od 25. do 27. června 2019 v blízkosti Motorservice – výrobního střediska Chabařovice v České republice, se sešli experti ze 22 zemí.