Vzdělávání a rozvoj

V dnešní době rychlých změn nelze držet krok s vývojem bez sebevzdělávání. Chceme patřit mezi nejlepší, kandidáty a zákazníky vyhledávané závody a do rozvoje našich zaměstnanců investujeme nemalé částky. Pravidelně revidujeme úroveň znalostí a nastavujeme individuální tréninkové plány. Během prvních měsíců absolvují naši noví kolegové řadu vstupních školení, která jim usnadní integraci a adaptaci v našem závodě. Získají důležité informace, poznají své kolegy, seznámí se s naší firemní kulturou.

Jaká školení vás čekají v rámci adaptační fáze?

Školení požadovaná legislativou pro danou pracovní pozici, školení dle požadavků ISO, IT školení, speciální školení CUBE pro výrobní operátory, školení našich kompetenčních středisek, která vám umožní seznámit se s jejich základními procesy a kolegy, kteří v nich pracují.

Jaká školení vás čekájí v rámci dalšího rozvoje?

Již od roku 2008 otevíráme každý sudý rok rozvojový program Pierburg Stars, který jsme si sami vytvořili. V rámci 12 dnů a šesti modulů se naši zaměstnanci seznámí s řadou soft skills nástrojů a technik, potkají kolegy z jiných týmů a získají vhled do jejich každodenní práce. Postupně se také seznámí s naši firemní kulturou a jejími hodnotami.


Pro pozice vedoucích montážních linek jsme vytvořili a otevřeli TL Akademii - unikátní rozvojový program zaměřený na odborné znalosti a dovednosti našich teamleadrů.

Každoročně připravujeme Individuální tréninkové plány, které jsou zaměřeny na rozvoj požadované úrovně znalostí našich pracovníků. Tímto zajišťujeme přirozený postup z juniorních pozic na pozice specialistů a seniorů.

V neposlední řadě také pracujeme i s možnostmi interních přestupů a zapracování na nových pozicích, ať už v oblasti výrobní, technické či administrativní.

Pierburg Star
Pierburg Star
Pierburg StarDalší stránky z této kategorie