Benefity pro Vás

Zaměstnanec pro nás není pouze číslo v tabulce. Je součástí naší firmy, našeho týmu. Ceníme si loajality a dobře odvedené práce. Snažíme se neustále rozvíjet a zlepšovat péči o naše zaměstnance a vytvářet jim dobré podmínky k práci.

Co na vás čeká?

  • Ročně: bonus za loajalitu, bonus za splnění MBO cílů (u nevýrobních pozic) ve výši 15% roční základní mzdy, bonus za rentabilitu (u výrobních pozic) ve výši 50% průměrné měsíční mzdy
  • Půlročně: 13. mzda (u výrobních pozic) ve výši 25 % průměrné měsíční mzdy – celkem 50 % ročně + bonus za plnění pracovního fondu ve výši až 24 000 Kč ročně

A nejen to, máme i další:

  • Program Zdravá firma – v rámci programu organizujeme pro naše zaměstnance Den Zdraví, vyšetření karpáních tunelů, podiatrické vyšetření, očkování, nabízíme dotované vstupenky na sport a wellness, máme vlastní fyzioterapeutky přímo na pracovišti.
  • Závodní kantýnu, 5 týdnů dovolené u tarifních pracovníků a 6 týdnů u THP pracovníků, roční příspěvek na doplňkové penzijní a životní spoření ve výši 18 000 Kč ročně, příspěvek na rekreaci až 10 000 Kč ročně a dětské tábory až 2 000 Kč ročně, možnost vzdělávání a osobního růstu, interní výuka německého a anglického jazyka.

Kromě uvedených benefitů máme v rámci Kolektivní smlouvy sjednány i dny volna nad rámec stanovených osobních překážek dle ZP.

Program Zdravá firma
Program Zdravá firmaDalší stránky z této kategorie