Skupina Rheinmetall

Rheinmetall – mezinárodní integrovaná technologická skupina
Rheinmetall byla založena v roce 1889 jako „Rheinische Metallwaaren- und Maschinenbaufabrik Aktiengesellschaft“. Dnes, jako integrovaná technologická skupina, Rheinmetall AG, kotovaná na burze cenných papírů, představuje solidní společnost, která úspěšně působí v mezinárodním měřítku a je aktivní na různých trzích s inovativní nabídkou produktů a služeb.

Jako renomovaný vývojový partner a přímý dodavatel pro globální automobilový průmysl a přední mezinárodní poskytovatel systémů pro bezpečnostní technologie čerpá Rheinmetall ze své vysoké úrovně odborných znalostí ve svých základních technologiích, aby se zaměřil na dlouhodobé megatrendy, identifikoval životaschopné nové trhy s vysokým potenciálem růstu a vyvíjel inovativní řešení pro bezpečnou a životaschopnou budoucnost. Zaměření na udržitelnost je nedílnou součástí strategie Rheinmetall. Cílem společnosti je dosáhnout CO2 neutrality do roku 2035.

S přibližně 25 000 zaměstnanci na 133 místech a výrobních závodech po celém světě vygenerovala společnost Rheinmetall v roce 2021 tržby ve výši 5,7 miliardy EUR.

 

Nová firemní struktura: pět divizí pod jednou střechou
Další stránky z této kategorie