Pierburg s.r.o.

Naše společnost Pierburg s.r.o. je součástí silné, mezinárodně uznávané společnosti - integrované technologické skupiny Rheinmetall, která je již přes 100 let vývojovým partnerem a přímým dodavatelem globálního automobilového průmyslu, a současně předním mezinárodním poskytovatelem systémů pro bezpečnostní technologie.

Skupina Rheinmetall se skládá z několika divizí podle zaměření - Vehicle Systems, Weapon and Ammunition, Electronic Solutions, Materials and Trade a Sensors and Actuators.

Společnost Pierburg s.r.o. je jednou z lokací divize Sensors and Actuators po celém světě. Tato divize se skládá z pěti obchodních jednotek (Business Units - Actuators, Automotive Emission Systems, Commercial Diesel Systems, Pump Technology, a Solenoid Valve), jejichž zaměřením je vyvíjet řešení pro hlavní výzvy automobilového průmyslu - snižování váhy výrobků, snižování emisí a zvyšování efektivity při současné optimalizaci výkonu.

Mezi hlavní produkty naší firmy patří především ovládací prvky (aktuátory), řídicí jednotky, recirkulační systémy výfukových plynů, sekundární pumpy vzduchu a výfukové klapky.

Zaměstnáváme přibližně 286 zaměstnaců s obratem 116 milionů Euro (3,0 mld. Kč v roce 2021).

V našem závodě Pierburg s.r.o. nabízíme zajímavé možnosti perspektivního zaměstnání jak pro absolventy, tak pro zkušené specialisty se zaměřením na strojírenství, elektrotechniku, výrobu, logistiku nebo kvalitu.

Rheinmetall ve světě

Rheinmetall ve světě

Divize Sensors and Actuators

Divize Sensors and Actuators

Historie Pierburg s.r.o.

Naše společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v dubnu 2004.

Závod Pierburg s.r.o. byl postaven doslova na zelené louce. Díky svému zaměření vznikl na tehdy bezkonkurenčním evropském území a dostal tak šanci vybudovat v průběhu několika málo let výrobní závod s dobrou pověstí a vysokou úrovní znalostí a dovedností.

Spolehlivá a pružná výroba si rychle získala důvěru zákazníků, jejichž projekty a zakázky nás rozvíjeli a učili novému.

To bylo základem pro zajištění dlouhodobého růstu naší společnosti.



Další stránky z této kategorie