Pierburg s.r.o.

Naše společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v dubnu 2004.

Zaměstnáváme přibližně 350 zaměstnaců s obratem 174 milionů Euro (4,5 mld. Kč v roce 2019).

V našem závodě Pierburg s.r.o. nabízíme zajímavé možnosti perspektivního zaměstnání jak pro absolventy, tak pro zkušené specialisty se zaměřením na strojírenství, elektrotechniku, výrobu, logistiku nebo kvalitu. 

Mezi naše hlavní produkty patří především ovládací prvky (aktuátory), řídicí jednotky, recirkulační systémy výfukových plynů, sekundární pumpy vzduchu a výfukové klapky.


Jsme součástí skupiny Pierburg s 18ti výrobními závody, která patří již více než 100 let díky svým produktům k hlavním partnerům automobilového průmyslu a úspěšně doprovází vývoj automobilů od svého založení.

Skupinu Pierburg zastřešuje Rheinmetall, jedna ze dvou divizí koncernu Rheinmetall Group, která se řadí v rámci automotive mezi přední dodavatele komponent pro spalovací motory.

Mapa působnosti
Seznamte se s naší vizíSeznamte se s Pierburgem (3min. video) 
 

Historie Pierburg s.r.o.

Pierburg s.r.o. byl postaven doslova na zelené louce. Díky svému zaměření vznikl na tehdy bezkonkurenčním evropském území a dostal tak šanci vybudovat v průběhu několika málo let výrobní závod s dobrou pověstí a vysokou úrovní znalostí a dovedností.

Spolehlivá a pružná výroba si rychle získala důvěru zákazníků, jejichž projekty a zakázky nás rozvíjeli a učili novému.

To bylo základem pro zajištění dlouhodobého růstu naší společnosti.

Další stránky z této kategorie