Seznamte se s naší vizíSeznamte se s Pierburgem (3min. video)

Práce u nás v Pierburgu

V rámci Ústeckého regionu jsme vnímáni jako férový a spolehlivý zaměstnavatel. Naši zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu a my se pro ně snažíme vytvářet dobré pracovní prostředí a podmínky k jejich růstu a seberealizaci. Nabízíme řadu výhod a benefitů, kterými podporujeme volnočasové aktivity a myslíme také na zajištění našich zaměstnanců formou příspěvků na životní a penzijní pojištění.

 

 

Jací jsme?

Jsme týmoví – každý z nás je svůj, ale spolu jako tým sdílíme naše nápady, myšlenky, výhry i prohry, které nás posouvají kupředu.

Jsme profesionální – k sobě navzájem, v rámci našeho týmu, našeho závodu, našeho koncernu.

Jsme inovativní – baví nás přemýšlet o naší práci, vymýšlet zlepšení, baví nás, když to funguje a posouvá na výsluní nejlepšího závodu v rámci skupiny Pierburg group.

RESPEKT, DŮVĚRA, OTEVŘENOST jsou naše koncernové hodnoty.


kolegové

Jak to u nás máme?

Nemáme oddělení – máme kompetenční střediska, protože oddělení znamená něco oddělovat a to my neděláme. Jsme kompetentní a pracujeme společně.

Máme MF – minifactory – tým specialistů fungující jako podpora výroby pro jednu výrobní halu. Každý tým se skládá ze specialisty logistiky, inženýra kvality, průmyslového inženýra, výrobního manažera a koordinátora výroby.

Máme čisté, moderní výrobní haly – zákazník nebo zaměstnanec, oba musí být spokojeni, to je naše priorita.

Také pouze nepracujeme – trávíme spolu i náš volný čas, sportujeme, organizujeme akce pro rodiny našich zaměstnanců, společně pomáháme tam, kde je potřeba.

Spolupráce

Výrobní linky
Naše kanceláře

Žijeme Pierburg
Sportovní týmyDalší stránky z této kategorie