Aktuality

V březnu jsme se zúčastnili Kolotoče mistrů
V letošním roce jsme se poprvé stali součástí akce nazvané „Kolotoč mistrů“. Setkání v naší firmě proběhlo v úterý 5.3.2019 za účasti 27 kolegů z 11 firem - AGC Automotive Czech, Koito Czech, KONE Industrial - koncern, s.r.o., Grammer, Merisant, TRC

Vynikající výsledek hodnocení EFQM
Pozitivní odměnou a hmatatelným potvrzením, že se nám daří jít cestou naší nové vize, byl loňský výsledek EFQM - hodnocení externích poradců nadace Ludwig Erhard Stiftung.

Vánoční badmintonový turnaj
Dne 10. 11. 2018 se uskutečnil badmintonový turnaj – 4. ročník Pierburg cupu, kterého se účastnilo rekordních 47 účastníku. Z toho 40 mužů a 7 žen z dvanácti firem. Z naší firmy si nejlépe vedl, už zkušený Jirka Vobecký, který obsadil druhé místo ve

Vánoční charitativní jarmark opět pomáhal
12. 12. 2018 uspořádal náš management team s dobrovolníky již tradiční Vánoční charitativní jarmark pro Arkadii. V letošním roce se vedle chráněné dílny vybíralo také na ústecký Klokánek – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Ústecký půlmaraton - běháme a pomáháme
Za námi je další úspěšný ročník Ústeckého půlmaratonu. Opět jsme spojili příjemné s užitečným, a kromě překonávání vlastních běžeckých možností jsme také naším startovným přispěli Ústecké komunitní nadaci.

Naše logo zdobilo vítězný ring na Boxing live v Ústí nad Labem
22.9.2018 se ve sportovním centru Sluneta uskutečnil Galavečer profesionálního boxu s názvem Boxing Live. Hlavním hřebem večera byl duel o profesionální titul mistra světa jedné z nejvýznamnějších boxerských asociací WBC. O volný titul se střetla úst

Spolupráce s Policií ČR pokračuje
Jako každý rok, tak i letos jsme podpořili preventivní program Policie ČR v Ústí.

Benchlearning visit v Pierburgu, aneb napsali o nás: „Byla to pecka!“
Koncem září se v našem závodě uskutečnil Den otevřených dveří pro firmy spolupracující v rámci Centra Excelence a EFQM (The European Foundation for Quality Management).

Běželi jsme pro dobrou věc - Ústecký půlmaraton 2018
Náš tým se tento rok opět přidal ke skupině Dobroběžců Ústecké komunitní nadace, kteří se zúčastnili tradiční běžecké akce.

Návštěva dozorčí rady společnosti Rheinmetall Automotive 2018
Po čtyřech letech jsme měli opět možnost uvítat v našich českých závodech, v rámci zasedání dozorčí rady společnosti Rheinmetall Automotive, představenstvo skupiny Rheinmetall.

Den otevřených dveří 2018
I letos jsme si v Pierburgu užili krásný slunný den plný rozmanité zábavy a dobrého jídla.

Badmintonový zápas Pierburg vs. Škola boxu Lukáše Konečného
Dne 17. 2. 2018 se konal badmintonový turnaj mezi Pierburgem a školou boxu Lukáše Konečného. Naši zaměstnanci pod vedením trenéra Václava Jakubce vyhráli turnaj s přehledem 9:0. Blahopřejeme!

Dny zdraví pro Kolbenschmidt, Pierburg a Motorservice
V loňském roce se v rámci Dne zdraví společnosti Rheinmetall Automotive uskutečnilo v našich firmách v Ústí nad Labem mnoho přínosných a zajímavých akcí podporujících zdraví našich zaměstnanců.

Návštěva vedení RHM Automotive a JV KS HUYAU
Dvakrát ročně se schází představenstvo skupiny Rheinmetall Automotive s čínským partnerem, společností HASCO, aby prodiskutovali stav svých tří společných podniků (Joint Venture).

Třetí vánoční Jarmark v PG
Na konci roku 2017 se v prostorách naší firmy uskutečnil již třetí ročník úspěšné charitativní akce Vánoční Jarmark.

Vánoční večírek 2017
Letošní vánoční večírek se odehrál pro změnu v hotelu Vladimír pod mottem, které si saměstnanci sami odhlasovali: „námořnická párty“.

Profesia Days Praha
Ve dnech 25. a 26.10.2017 se naši zaměstnanci z HR, společně s kolegy z HR Kolbenschmidt, zúčastnili dvoudenního veletrhu „Profesia Days“, který se konal v Praze v Letňanech.

Běželi jsme pro dobrou věc
Ústeckého půlmaratonu jsme se jako firma účastnili již podruhé. Opět jsme spojili příjemné s užitečným a Dobré věci (Ústecké komunitní nadaci) jsme přispěli částkou 19 200,–.

Tým Pierburgu na Spartanu
V zimě, v létě, ve sněhu i v blátě, se letos v dresech Pierburgu zúčastnil tým našich zaměstnanců celé série závodů SPARTAN.

Den otevřených dveří 2017
Již pravidelně v měsíci červnu otevíráme brány Pierburgu pro naše blízké a veřejnost.

Den zdraví s VZP 2017
Dne 12. září 2017 proběhl v našem závodě oblíbený Den zdraví s VZP. Zaměstnanci měli možnost nechat si přeměřit svůj tlak, tep, množství tělesného tuku, spočítat index BMI a nechat si poradit ohledně preventivních prohlídek a příspěvků.

Představenstvo a jednatelé společnosti Rheinmetall Automotive navštívili náš Pierburg
Každé 3 roky mají tři pracoviště v České republice šanci prezentovat se představenstvu společnosti Rheinmetall Automotive AG a představenstvu divizí Kolbenschmidt (Hardparts), Pierburg (Mechatronics) a Motorservice.

Máme skvělý badmintonový tým
10. února a 3. a 5. března 2017 se zaměstnanci Pierburgu zúčastnili s velkým nasazením několika zápasů v badmintonu.