Aktuality

Benchlearning visit v Pierburgu, aneb napsali o nás: „Byla to pecka!“
Koncem září se v našem závodě uskutečnil Den otevřených dveří pro firmy spolupracující v rámci Centra Excelence a EFQM (The European Foundation for Quality Management).

Běželi jsme pro dobrou věc - Ústecký půlmaraton 2018
Náš tým se tento rok opět přidal ke skupině Dobroběžců Ústecké komunitní nadace, kteří se zúčastnili tradiční běžecké akce.

Návštěva dozorčí rady společnosti Rheinmetall Automotive 2018
Po čtyřech letech jsme měli opět možnost uvítat v našich českých závodech, v rámci zasedání dozorčí rady společnosti Rheinmetall Automotive, představenstvo skupiny Rheinmetall.

Den otevřených dveří 2018
I letos jsme si v Pierburgu užili krásný slunný den plný rozmanité zábavy a dobrého jídla.

Badmintonový zápas Pierburg vs. Škola boxu Lukáše Konečného
Dne 17. 2. 2018 se konal badmintonový turnaj mezi Pierburgem a školou boxu Lukáše Konečného. Naši zaměstnanci pod vedením trenéra Václava Jakubce vyhráli turnaj s přehledem 9:0. Blahopřejeme!

Dny zdraví pro Kolbenschmidt, Pierburg a Motorservice
V loňském roce se v rámci Dne zdraví společnosti Rheinmetall Automotive uskutečnilo v našich firmách v Ústí nad Labem mnoho přínosných a zajímavých akcí podporujících zdraví našich zaměstnanců.

Návštěva vedení RHM Automotive a JV KS HUYAU
Dvakrát ročně se schází představenstvo skupiny Rheinmetall Automotive s čínským partnerem, společností HASCO, aby prodiskutovali stav svých tří společných podniků (Joint Venture).

Třetí vánoční Jarmark v PG
Na konci roku 2017 se v prostorách naší firmy uskutečnil již třetí ročník úspěšné charitativní akce Vánoční Jarmark.

Vánoční večírek 2017
Letošní vánoční večírek se odehrál pro změnu v hotelu Vladimír pod mottem, které si saměstnanci sami odhlasovali: „námořnická párty“.

Profesia Days Praha
Ve dnech 25. a 26.10.2017 se naši zaměstnanci z HR, společně s kolegy z HR Kolbenschmidt, zúčastnili dvoudenního veletrhu „Profesia Days“, který se konal v Praze v Letňanech.

Běželi jsme pro dobrou věc
Ústeckého půlmaratonu jsme se jako firma účastnili již podruhé. Opět jsme spojili příjemné s užitečným a Dobré věci (Ústecké komunitní nadaci) jsme přispěli částkou 19 200,–.

Tým Pierburgu na Spartanu
V zimě, v létě, ve sněhu i v blátě, se letos v dresech Pierburgu zúčastnil tým našich zaměstnanců celé série závodů SPARTAN.

Den otevřených dveří 2017
Již pravidelně v měsíci červnu otevíráme brány Pierburgu pro naše blízké a veřejnost.

Den zdraví s VZP 2017
Dne 12. září 2017 proběhl v našem závodě oblíbený Den zdraví s VZP. Zaměstnanci měli možnost nechat si přeměřit svůj tlak, tep, množství tělesného tuku, spočítat index BMI a nechat si poradit ohledně preventivních prohlídek a příspěvků.

Představenstvo a jednatelé společnosti Rheinmetall Automotive navštívili náš Pierburg
Každé 3 roky mají tři pracoviště v České republice šanci prezentovat se představenstvu společnosti Rheinmetall Automotive AG a představenstvu divizí Kolbenschmidt (Hardparts), Pierburg (Mechatronics) a Motorservice.

Máme skvělý badmintonový tým
10. února a 3. a 5. března 2017 se zaměstnanci Pierburgu zúčastnili s velkým nasazením několika zápasů v badmintonu.

Pečeť kvality za partnerství pro praxi
Ve středu 7. prosince 2016 proběhlo na Střední průmyslové škole Resslova v Ústí nad Labem slavnostní předání glejtů potvrzujících kvalitu spolupráce zaměstnavatelů a školy.

Hodnocení EFQM
(European Foundation for Quality Management/Evropská nadace pro řízení kvality

General Motors Supplier Quality Excellence Award
Od roku 2012 odměňuje společnost GM své dodavatele cenou General Motors Supplier Quality Excellence Award za příkladné dodržování zákaznických požadavků společnosti GM. Pierburg s.r.o. se v předchozích letech vypracoval v roli dodavatele na nadstandartní úroveň.