Možnosti pracovního uplatnění v naší společnosti

Řízení výroby

Uplatnění pro: pracovníky na řídící funkce, SŠ, VŠ technického směru s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka, teamleadery, SŠ technického směru s uživatelskou znalostí PC a komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka.

Výroba - montáž

Uplatnění pro: pracovníky i se základním vzděláním, vyučené, středoškoláky.

Kvalita

Uplatnění pro: inženýry kvality, VŠ technického směru s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka, inspektory kvality, SŠ s dobrou uživatelskou znalostí PC a komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka, pracovníky laboratoře (testování, analýzy, kalibrace, měření, vstupní kontrola materiálu), SŠ s dobrou uživatelskou znalostí PC a min. základní znalostí anglického nebo německého jazyka.

Technologická příprava

Uplatnění pro: procesní inženýry s VŠ technického směru s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka.

Údržba

Uplatnění pro: elektromechaniky, SŠ technického směru - obor mechatronik nebo elektronik, s dobrou uživatelskou znalostí PC a vyhláškou 50 §6.

Logistika

Uplatnění pro: pracovníky logistiky, plánovače výroby, expedienty, SŠ s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka, skladníky do příjmu zboží a expedice, SOU, SŠ s uživatelskou znalostí PC, řidičský průkaz sk. B, oprávnění na VZV.

Nákup

Uplatnění pro: nákupčí, SŠ technického i ekonomického směru s dobrými vyjednávacími schopnostmi s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka.

Controlling

Uplatnění pro: controllery, SŠ nebo VŠ s dobrou uživatelskou znalostí PC, velmi dobrou znalostí Excelu a anglického nebo německého jazyka.

Finance

Uplatnění pro: finanční účetní, daňové specialisty, účetní DIM, SŠ nebo VŠ ekonomického směru s dobrou uživatelskou znalostí PC a komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka.

Lidské zdroje

Uplatnění pro: personalisty, administrativní pracovníky, SŠ, VŠ s dobrou uživatelskou znalostí PC a velmi dobrou znalostí anglického nebo německého jazyka.