Pierburg s.r.o.

Naše společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v dubnu 2004.

Zaměstnáváme přibližně 430 zaměstnaců s obratem 227 milionů Euro (5,8 mld. Kč v roce 2017).

V našem závodě Pierburg s.r.o. nabízíme zajímavé možnosti perspektivního zaměstnání pro zkušené specialisty se zaměřením na strojírenství, elektrotechniku, řízení výroby, řízení jakosti, logistiku a různé administrativní a manuální pozice.

Mezi naše hlavní produkty patří především ovládací prvky (aktuátory), řídicí jednotky, recirkulační systémy výfukových plynů, sekundární pumpy vzduchu a výfukové klapky.


Jsme součástí skupiny Pierburg s 18ti výrobními závody, která patří již více než 100 let díky svým produktům k hlavním partnerům automobilového průmyslu a úspěšně doprovází vývoj automobilů od svého založení.

Skupinu Pierburg zastřešuje Rheinmetall, jedna ze dvou divizí koncernu Rheinmetall Group, která se řadí v rámci automotive mezi přední dodavatele komponent pro spalovací motory.

Spoluprace

Historie Pierburg s.r.o.

Pierburg s.r.o. byl postaven doslova na zelené louce. Díky svému zaměření vznikl na tehdy bezkonkurenčním evropském území a dostal tak šanci vybudovat v průběhu několika málo let výrobní závod s dobrou pověstí a vysokou úrovní znalostí a dovedností.

Spolehlivá a pružná výroba si rychle získala důvěru zákazníků,
jejichž projekty a zakázky nás rozvíjeli a učili novému.

To bylo základem pro zajištění dlouhodobého růstu naší společnosti.

Vyroba
Vyroba
Vyroba
Vyroba

Vyroba
Vyroba
Vyroba
Vyroba
Vyroba
Vyroba

Další stránky z této kategorie