Pierburg s.r.o.

Naše společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v dubnu 2004.

Zaměstnáváme přibližně 390 zaměstnaců s obratem 199 milionů Euro (5,2 mld. Kč v roce 2018).

V našem závodě Pierburg s.r.o. nabízíme zajímavé možnosti perspektivního zaměstnání pro zkušené specialisty se zaměřením na strojírenství, elektrotechniku, řízení výroby, řízení jakosti, logistiku a různé administrativní a manuální pozice.

Mezi naše hlavní produkty patří především ovládací prvky (aktuátory), řídicí jednotky, recirkulační systémy výfukových plynů, sekundární pumpy vzduchu a výfukové klapky.


Jsme součástí skupiny Pierburg s 18ti výrobními závody, která patří již více než 100 let díky svým produktům k hlavním partnerům automobilového průmyslu a úspěšně doprovází vývoj automobilů od svého založení.

Skupinu Pierburg zastřešuje Rheinmetall, jedna ze dvou divizí koncernu Rheinmetall Group, která se řadí v rámci automotive mezi přední dodavatele komponent pro spalovací motory.

Mapa působnosti

Historie Pierburg s.r.o.

Pierburg s.r.o. byl postaven doslova na zelené louce. Díky svému zaměření vznikl na tehdy bezkonkurenčním evropském území a dostal tak šanci vybudovat v průběhu několika málo let výrobní závod s dobrou pověstí a vysokou úrovní znalostí a dovedností.

Spolehlivá a pružná výroba si rychle získala důvěru zákazníků,
jejichž projekty a zakázky nás rozvíjeli a učili novému.

To bylo základem pro zajištění dlouhodobého růstu naší společnosti.

Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu

Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu
Historie Pierburgu

Další stránky z této kategorie