Aktuality

Hackithon 2019
Ve dnech od 3. do 4. května 2019 proběhl na katedře informatiky Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně 24 hodinový hackathon – Hackithon 2019. Hackathon je akce, při které skupiny programátorů pracují na zadaném softwarovém projektu.

Absolutní úspěch akce Pierburg Product and Service Days
Na druhých dnech Pierburg Product and Service Days, konaných od 25. do 27. června 2019 v blízkosti Motorservice – výrobního střediska Chabařovice v České republice, se sešli experti ze 22 zemí.

V březnu jsme se zúčastnili Kolotoče mistrů
V letošním roce jsme se poprvé stali součástí akce nazvané „Kolotoč mistrů“. Setkání v naší firmě proběhlo v úterý 5.3.2019 za účasti 27 kolegů z 11 firem - AGC Automotive Czech, Koito Czech, KONE Industrial - koncern, s.r.o., Grammer, Merisant, TRC

Vynikající výsledek hodnocení EFQM
Pozitivní odměnou a hmatatelným potvrzením, že se nám daří jít cestou naší nové vize, byl loňský výsledek EFQM - hodnocení externích poradců nadace Ludwig Erhard Stiftung.

Vánoční badmintonový turnaj
Dne 10. 11. 2018 se uskutečnil badmintonový turnaj – 4. ročník Pierburg cupu, kterého se účastnilo rekordních 47 účastníku. Z toho 40 mužů a 7 žen z dvanácti firem. Z naší firmy si nejlépe vedl, už zkušený Jirka Vobecký, který obsadil druhé místo ve

Vánoční charitativní jarmark opět pomáhal
12. 12. 2018 uspořádal náš management team s dobrovolníky již tradiční Vánoční charitativní jarmark pro Arkadii. V letošním roce se vedle chráněné dílny vybíralo také na ústecký Klokánek – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Ústecký půlmaraton - běháme a pomáháme
Za námi je další úspěšný ročník Ústeckého půlmaratonu. Opět jsme spojili příjemné s užitečným, a kromě překonávání vlastních běžeckých možností jsme také naším startovným přispěli Ústecké komunitní nadaci.

Naše logo zdobilo vítězný ring na Boxing live v Ústí nad Labem
22.9.2018 se ve sportovním centru Sluneta uskutečnil Galavečer profesionálního boxu s názvem Boxing Live. Hlavním hřebem večera byl duel o profesionální titul mistra světa jedné z nejvýznamnějších boxerských asociací WBC. O volný titul se střetla úst

Spolupráce s Policií ČR pokračuje
Jako každý rok, tak i letos jsme podpořili preventivní program Policie ČR v Ústí.